Informační systém K2 v privátním cloudu

Svěřte provoz Informačního systému K2 nám. Naše řešení je optimalizované pro maximální výkon IS K2. Využíváme pokročilé enteprise technologie. Špičkový výkon garantují technologie NVMe/SSD. Řešení provozujeme v datovém centru úrovně Tier IV. Disponujeme internetovou konektivitou 4Gbps s pokročilou Anti-DDOS ochranou.

Po mnoho let byl návrh optimálního řešení HW & SW pro Informační systém K2 naší denní rutinou. Spojili jsme mnohaleté zkušenosti s návrhem vysoce dostupných Enterprise řešení a vytvořili jsme vlastní platformu typu private cloud pro zajištění ideálních provozních podmínek Informačního systému K2.

Technologie jsme umístili do datového centra ServerPark, které je nejmodernějším datovým centrem ve střední Evropě. ServerPark je provozován dle technologického standardu TIER IV. 

Disponujeme vyhrazenou internetovou konektivitu o kapacitě 4Gbps s přímým připojení do NIX.CZ, SIX.SK a DE-CIX (největší peering centrum na světě). Díky přímému připojení do páteřních uzlů jsou doby odezvy (latence) nejnižší možné. Datový přenos jak v rámci ČR, tak i do zahraničí, není omezen. Internetová konektivita je včetně ochrany proti DDoS útokům, která je trvale aktivní.

Přínosy pro Vás:

  • Informační systém K2 s nadstandardní odezvou - optimalizujeme IS K2 tak, aby žádná transakce netrvala dlouho - používáme pokročilé nástroje pro analýzu dotazů MS SQL
  • Veškeré systémy beží na NVMe/SSD - odezva systému je unikátní.
  • Naše řešení podpoří váš soulad s GDPR – veškeré námi používané systémy podporují šifrovaný přenos dat, používáme řešení pro Log Management a podporujeme 2FA autentizaci.

Přesvědčte se, jak vaše kádvojka může být rychlá

Rádi vám na vyzkoušení zpřístupníme demo prostředí, popř. prostředí s vašimi daty.