Partneři

 

 

K2 atmitec

Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 13 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.

Společnost ABIS Czech, a.s. je certifikovaným partnerem pro oblast obchodu, implementace a servisních služeb Informačního systému K2.

Hewlett Packard

HP neustále vytváří nové příležitosti k tomu, aby technologie měly smysluplný přínos pro jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa zahrnuje tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Konvergencí cloudu a konektivity vytváří HP perfektně provázané, bezpečné a kontextově vysoce senzitivní prostředí pro dokonale propojený svět.

Společnost ABIS Czech, a.s. je certifikovaným partnerem HP.

DELL

Společnost DELL Computer Corporation je celosvětově jedním z nejžádanějších dodavatelů počítačových systémů a předním poskytovatelem produktů a služeb, které zákazníci po celém světě využívají k budování ICT infrastruktury a Internetu. Společnost Dell navrhuje, vyrábí a zajišťuje výrobky a služby dle přání zákazníka a nabízí široké spektrum softwarového vybavení a periferií.

Společnost ABIS Czech, a.s. je registrovaným partnerem DELL.

 

Motorola Solutions

Motorola Solutions je celosvětově na přední pozici téměř ve všech oblastech svých aktivit. Disponuje vysoce diverzifikovanou zákaznickou základnou, zaměstnanci ve více než 65 zemích a nesrovnatelným rozsahem nabídek inovativních technologií. Motorola Solutions plní potřeby široké řady zákazníků prostřednictvím svých řešení pro bezpečnost veřejnosti, technologií pro mobilní computing, pokročilý sběr dat, integrovaných příkazových a komunikačních systémů, WLAN řešení a pokročilých služeb.

Společnost ABIS Czech, a.s. je certifikovaným partnerem Motorola Solutions.

 

ESET Software

Firma ESET byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě. Produkty ESET patří mezi technologickou špičku i díky tomu, že negenerují téměř žádné falešné poplachy a díky technologii ThreatSense® okamžitě reagují na nové hrozby.

Společnost ABIS Czech, a.s. je GOLD a SECURITY partnerem ESET Software.

Cisco Systems

Cisco je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují mezi sebou a spolupracují. Téměř veškerý provoz Internetu je směrován produkty Cisco Systems.

Společnost ABIS Czech, a.s. je certifikovaným partnerem Cisco Systems.